Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Млада loveубов од Онида Стерлинг Сребрено сирење Сервер 6 3/4 “

Млада loveубов од Онида Стерлинг Сребрено сирење Сервер 6 3/4 “

DEN 452.80
 

Производот е достапен
Достапност

Состав : Стерлинг сребро. Возраст : После 1940 година. Бренд : Онида. Модел : Млада убов. Тип : Сервер за сирење. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : После 1940 година. Бренд : Онида. Модел : Млада убов. Тип : Сервер за сирење. Млада loveубов од Онида Стерлинг Сребрено сирење Сервер 6 3/4; Во шемата млада loveубов од Онеида. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Кон својствата

Производи во категоријата