Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ммијидс Кадифен Кревет За Кучиња Тркалезна Одгледувачница За Перење Куќа За Мачки Перница Куче Софа Корпа За Кучиња Кревет За Миленичиња

Ммијидс Кадифен Кревет За Кучиња Тркалезна Одгледувачница За Перење Куќа За Мачки Перница Куче Софа Корпа За Кучиња Кревет За

DEN 1015.68
 

Производот е достапен
Достапност

Забележете дека се препорачува посебно перење и сушење. Лесниот дизајн носи максимална преносливост. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме во рок од 24 часа. Бидејќи е компресиран, откако ќе го отворите пакувањето, ве молиме тапкајте, протресете и оставете да отстои 48 часа за да се размачка. Име : Пет Постелнина : достапни се повеќе од 30 бои големина : XS/S/M/L/XL/XXXS дијаметар 40cm е погоден за домашни миленици под 2,5 KGS дијаметар 50cm погоден за домашни миленици под 5kgm дијаметар 60cm погоден за домашни миленици под 9kgl дијаметар 70cm погоден за домашни миленици под 18kgxl дијаметар 80cm погоден за домашни миленици под 25kgxxl дијаметар 100 См Погоден за Домашни Миленици под 45 килограми пакет вклучува : 1 х КРЕВЕТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА РАЗМИСЛЕТЕ ЗА ТЕЖИНАТА и ГОЛЕМИНАТА на ВАШЕТО КУЧЕ КОГА ДОНЕСУВАТЕ ОДЛУКА.забелешки : Поради рачно мерење, може да има отстапување на големината од 1-3мм. ***Без разлика дали одгледувате мачки, кученца или други животни, ова е идеално место за да го направите вашето домашно милениче дома. Покрај тоа, креветот за миленичиња е издржлив и практичен и може да се користи долго време. ***Прецизно шиење, цврсти шевови, не е лесно да се олабави.

Кон својствата

Производи во категоријата