Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Моќ Стоп Z23-636 Заден Z23 Еволуција Спорт Јаглеродни Влакна Внесени Керамички Влошки За Сопирачките Со Хардвер

Моќ Стоп Z23-636 Заден Z23 Еволуција Спорт Јаглеродни Влакна Внесени Керамички Влошки За Сопирачките Со Хардвер

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучен е премиум хардверски комплет од нерѓосувачки челик и чаури за корпи за отпадоци каде што е применливо. Керамичкиот лубрикант за сопирачките е вклучен во секој сет на подлогата за сопирачките. Керамичка формула за Еволуција на јаглеродни Влакна за супериорна моќ на сопирање.Секојдневно-Возење. Овие влошки се спротивставуваат на бледнеат до многу повисоки температури од ОЕМ влошките. Плочата за поддршка обложена со прав го продолжува животот со отпорност на ' рѓа и корозија. Заоблени и дупчиња како ОЕ влошки за да се обезбеди сопирање без бучава. Позитивната технологија на мувла обезбедува постојано абење и перформанси додека подлогата обложена со прав се спротивставува на ' рѓа и корозија. Патување. За ентузијастот кој сака да извлече максимум од своето возило без да ја жртвува секојдневната возливост, нудиме Спортски Влошки За Сопирачки Со Еволуција На Јаглеродни Влакна-Керамички Z23. Автомобили. Направено со нашата керамичка формула од јаглеродни влакна за да ја зголемиме моќта на сопирање без да ја жртвуваме секојдневната возливост.

Кон својствата

Производи во категоријата