Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Модели на авиони 16см погодни за Airbus 320 A320 Aviation Model 1: 400 Авионски модел на авион со лежишта и графички приказ на монтирање

Модели на авиони 16см погодни за Airbus 320 A320 Aviation Model 1: 400 Авионски модел на авион со лежишта и графички приказ

DEN 567.84
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висок степен на реставрација на вистинското лице на моделот на авиони, исклучителниот модел на авиони во најисклучителни подароци, како и вреди да се соберат еден од украсите за подароци, повеќе Исто така, сонот да лета во главите на децата.

Кон својствата

Производи во категоријата