Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mokyler 50 парчиња Керамичка елка за замена на новогодишни светла Мулти бои мини пластична светлина керамичка декорација кристал DIY украси за замена на сијалици за кер?

Mokyler 50 парчиња Керамичка елка за замена на новогодишни светла Мулти бои мини пластична светлина керамичка декорација кристал

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

Декорација на новогодишни елки : Овие пластични светла се украсени на вашата керамичка елка, како одраз на убави и светли бои под светлата, што го прави вашиот дом поудобно и да презентира топла и удобна празничка атмосфера. Спецификации : - Материјал : Пластика - Големина : Целокупната должина на секоја сијалица е 1,1 инчи , ширината е 0,4 инчи, а дијаметарот на стеблото е 0,4 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата