Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Моќна Кожа Компатибилна Со Роботот iRobot Roomba 960 Вакуум - DRT | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил Налепници | Лесен За Нанесување, Отстранување И Про?

Моќна Кожа Компатибилна Со Роботот iRobot Roomba 960 Вакуум - DRT | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил

DEN 1568.00
 

Производот е достапен
Достапност

ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Силни Кожи & со прецизност на Вашата Соба 960 благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Купете со доверба Од американска сопственост и управувана компанија! Моќните кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект Во Вест Палм Бич, Флорида, гордо произведен во Сад !. Дали Сакате Вашиот роботски Вакуум i Robot Roomba 960 Да Изгледа Поинаку од Останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кожа На Дрт е совршен начин да му дадете стил на вашиот робот! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали Сакате Да Ја Заштитите Вашата Соба 960? Со Моќни Кожи Вашата Соба 960 е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте ја Вашата Соба 960 со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Задоволство ! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет Во Сад и поддржани од нашето задоволство ! Детали за производот : налепница За винил налепница НЕ Е ТВРДА ФУТРОЛА Мат Финиш Ултра Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки стотици различни дизајни Иробот Соба 960 Робот Вакуум Не е вклучен.

Кон својствата

Производи во категоријата