Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Моќно изграден 1/2-Инчен Клуч За Вртежен Момент На Иглата, 0 до 140 Стапки. Лбс

Моќно изграден 1/2-Инчен Клуч За Вртежен Момент На Иглата, 0 до 140 Стапки. Лбс

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Термички обработен челичен главен зрак. Двојна скала гласи во ft.lb и кг-см. 0-140 стапки. лб вртежен момент опсег. Ги исполнува или надминува СТАНДАРДИТЕ НА АНСИ. Направени да бидат најсигурни алатки на пазарот денес. Ги мери отчитувањата на вртежниот момент од 0 до 140 фунти и 0 до 20 килограми метар. Игла игла. Хромиран и термички обработен главен Зрак. Издржлив и долготраен. Ги мери отчитувањата на вртежниот момент од 0 до 140 фунти и 0 до 20 килограми метар. Ги исполнува или надминува СТАНДАРДИТЕ НА АНСИ. Доживотна гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата