Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Monzydq Моментно копче за копче за притискање 22мм 7/8 Дупка за монтирање 1NO 1NC SPDT Вклучено/Исклучено со приклучок за жица, водоотпорна рамна глава сребрена метална обвив?

Monzydq Моментно копче за копче за притискање 22мм 7/8 Дупка за монтирање 1NO 1NC SPDT Вклучено/Исклучено со приклучок за жица,

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Големина на дупката за монтирање : : φ7/8 "22mm ; LED напон : 12 V DC; зелена LED светло. Механички живот : 1.000.000 пати. Може да се користи во разни груби околини. Комплетно задоволен со прекинувачот Monzydq Pushbutton, ве молиме слободно контактирајте не без двоумење, ние нудиме бесплатно враќање, бесплатна замена или целосна наплата. Погоден за какви било светилки за домаќинството, лесен за инсталирање, LED ангелско очите на очите на очите ги прави ламбите по шарени .

Кон својствата

Производи во категоријата