Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Моока 2 Парчиња Премиум Кожа Ја Покрива Металната Кутија, Кутија За Обетки/Приврзоци, Кутија За Подароци За Накит, Организатор На Обетки/Приврзоци, 2 5/8 В х 2 5/8 Д х 1 3/8 ?

Моока 2 Парчиња Премиум Кожа Ја Покрива Металната Кутија, Кутија За Обетки/Приврзоци, Кутија За Подароци За Накит, Организатор

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

● 2 парчиња поставени. Додатоци не се вклучени. Овој елегантен организатор може да направи чуда за да ја истакне убавината на обетките. КУТИЈА ЗА НАКИТ-комплетот од 2 кутии за обетки доаѓа со бели кутии. Опис Покриен со црна кожа, оваа кутија за накит е идеална за пакување или прикажување на пар обетка или синџир ѓердан со приврзок. ПРЕМИУМ ЦРНА КОЖНА КУТИЈА ЗА НАКИТ-Метална кутија покриена со црна кожа на надворешноста и бела сатенска обвивка во внатрешноста.

Кон својствата

Производи во категоријата