Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mookeenone 1* FPV Drone Camera Came Case Case Frame Gimbal Предна обвивка за замена за поправка Резервни делови за DJI FPV Заменете ги поставените додатоци

Mookeenone 1* FPV Drone Camera Came Case Case Frame Gimbal Предна обвивка за замена за поправка Резервни делови за DJI FPV Заменете

DEN 457.44
 

Производот е достапен
Достапност

Сосема нов и висок квалитет. Направено од високо квалитетен материјал, отпорен на абење и издржлив. Лесно се склопува и расклопува. Совпаѓање за DJI FPV совршено како оригиналниот. Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив дел од моторот на моторот на камерата. Сосема нов и висок квалитет. Направено од високо квалитетен материјал, отпорен на абење и издржлив. Лесно се склопува и расклопува. Совпаѓање за DJI FPV совршено како оригиналниот. Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив дел од моторот на моторот на камерата. Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на квалитетен материјал, отпорен на абење и трајно за да се собере и да се расклопи на вашиот уред совршено како оригиналниот One Replace вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив дел од моторните делови на моторот на фотоапарати : Материјал : Пластично примена модел : За DJI FPV Drone Package вклучуваат : 1x рамка за камера со мотор.

Кон својствата

Производи во категоријата