Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мотор за овлажнител за замена на Браебурн 229237

Мотор за овлажнител за замена на Браебурн 229237

DEN 1209.28
 

Производот е достапен
Достапност

Тип на производ : Механички компоненти. Количина на пакет : 1. Земја на потекло : Соединетите држави. Димензии на пакетот : 4,5 "(l) x 6.0" (w) x 4,75 "(ч). Мотор за замена за Брауберн 220700 и 220750 овлажнители. Направени во Соединетите Држави. Произведено од генерални филтри. Производи на бренд Брајбурн.

Кон својствата

Производи во категоријата