Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MSSOOMM 2 PCS SBR20UU SBR20 UU 20mm Линеарно движење за движење на перници за движење на перници за 20мм линеарен водич, алуминиумски CNC рутер делови

MSSOOMM 2 PCS SBR20UU SBR20 UU 20mm Линеарно движење за движење на перници за движење на перници за 20мм линеарен водич, алуминиумски

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Со шини, мазно лизгање обезбедено од внатрешно линеарно лежиште. Совршена замена за линеарни шини на рутерот CNC, мелници, стругови и така натаму. Можете да го користите долго време. Овој слајд блок е погоден за линеарна железница SBR20 20mm, 2 компјутери.Овој слајд блок е погоден за линеарна железница SBR20 20mm, 2 компјутери. Стандардизирана обработка, идеална за водечко позиционирање на железницата.- Лизгачки блокови. - Применливо за голема опрема за пренос, вклучувајќи индустриски роботи, опрема за чистење и уреди за поддршка, итн. Вградениот материјал : Лежиште на челик Надворешен материјал : Алуминиумски легура Дијаметар/ Големина на отворот : 20мм. Совршена замена за линеарни шини на рутерот CNC, мелници, стругови и така натаму. Блокот на лежиштето е изработен од алуминиумска легура, здрав и издржлив. Можете да го користите долго време. Блокот на лежиштето е изработен од алуминиумска легура, здрав и издржлив. Стандарден стандард на индустриско одделение SBR со голема прецизност; Со одлична топка за движење, се движи непречено со мало триење. Спецификации : Бренд : MSSOOMMMODEL : SBR20. Оваа ставка вклучува : 2pcs SBR20 UU Blocks Feature & Application : - Работа со линеарни шини на сериите SBR.

Кон својствата

Производи во категоријата