Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Munchkin® Чекор Пелена Кофа Напојува со рака &засилувач; Чекан, #1 Во Контрола На Мирис, Наградуваниот, Вклучува 1 Рефил Прстен И 1 Предвремени, Печат &засилувач; фрли Торб?

Munchkin® Чекор Пелена Кофа Напојува со рака &засилувач; Чекан, 1 Во Контрола На Мирис, Наградуваниот, Вклучува 1 Рефил Прстен

DEN 430.40
 

Производот е достапен
Достапност

Уште подобро? За секоја продадена пелена, Мунккин ќе засади дрво. И на крај, секој Чекор доаѓа со Пакет Со мирис На Лаванда Од Мункин, кој континуирано ги апсорбира мирисите додека кофата не се користи и го одржува вашиот расадник да мириса слатко (како што треба бебињата). Ова е новиот златен стандард во кофи за пелени! Чекор е единствената кофа што најдобро ја комбинира контролата на мирисот во класата со модерна, елегантнаesетика која изгледа одлично во секој расадник и лесна за употреба педала за нозе.

Кон својствата

Производи во категоријата