Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МЈВДП машка трендовски лабава лабава голема големина шорцеви за кошула на плажа

МЈВДП машка трендовски лабава лабава голема големина шорцеви за кошула на плажа

DEN 5179.20
 

Производот е достапен
Достапност

Полиестер. Земја како етикетирана. Стил : Обичен. Применлива сезона : Пролет и лето. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печати. Тип на затворање на пантолони : Еластична половината. Полиестер. Земја како етикетирана. Стил : Обичен. Применлива сезона : Пролет и лето. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печати. Тип на затворање на пантолони : Еластична половината. Стил : Casual Apsplicable Season : Пролет и летен материјал : ПолиестерПатерн Тип : Print Pant Затворање Тип : Еластична должина на половината (CM) : Shortgender : Menout Side Denge : Sharts Decoration : Model Season : Пролет, лето, Есенменска облека : 2 парчиња поставени за мажи.

Кон својствата

Производи во категоријата