Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MVThenxi Зелени неонски LED ленти светла , 16,4 ft/5m 12V DC 600 SMD2835 LED диоди водоотпорна светлина на јажето за украси на отворено дома (Без адаптер за напојување)

MVThenxi Зелени неонски LED ленти светла , 16,4 ft/5m 12V DC 600 SMD2835 LED диоди водоотпорна светлина на јажето за украси

DEN 222.24
 

Производот е достапен
Достапност

Нашата компанија е основана во 2002 година, се фокусираше на производство на неонски светла, обезбедување на квалитет, разумна цена и им служи на клиентите во најголема мерка. 【Широка употреба】 Овој производ 16,4ft/5m Неон Флексибилна лесна лента е погодна за дневна соба, скали, бар, изложба, полица за книги, осветлување на кабинетот, ламба за облекување, коридор, чајната кујна, работна маса и други места за кои можете да размислите. Неон нема самолеплива лента на задниот дел. 【Карактеристики】 Овој производ е силен и издржлив, погоден за комерцијално осветлување и декорација на домови; Упорност - времетраењето на одржлива употреба; Безбедност : 12 V DC, 5 A струја. Имаме соодветни клипови за да ги користите. 【Дизајн】 Неон може да се сече на секои 2,5 см.

Кон својствата

Производи во категоријата