Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MyGradDay Диплома Покритие Диплома Носителот Сертификат За Дипломирање Покрие Мазна 8, 5x11 Црна

MyGradDay Диплома Покритие Диплома Носителот Сертификат За Дипломирање Покрие Мазна 8, 5x11 Црна

DEN 143.20
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Изработен од висококвалитетен рамен вештачки кожен залив. Покријте Ја Затворената Големина : Држете сертификат или диплома од 8 1/2 "х 11", 4мм пена рампа. Издржлив : 4 сатенски агли со пластични закрпи внатре, сите засилени рабови и агли со сечење за да се задржи сертификатот втиснат диплома покритие за сертификат може да се чуваат подолго време. Мултифункционално : Создава убава презентација и прави одличен сувенир за вашиот сертификат за дипломирање, признавање награди, сертификати за дипломи, важни документи и Многу Повеќе. Широк спектар на употреба : Сертификати За Доделување награди, заштитници на изводи од матичната книга на родените, потврда за благодарност, сертификати за крштевање, сертификат за диплома за средно училиште, потврди за брак, па дури и сертификати за акции, овие практични корици за документи нудат разноврсност со неверојатна вредност. Кориците за сертификати се совршен начин за заштита на вашите дипломи, сертификати за награди, па дури и вашиот сертификат за брак! Обложениот капак содржи сертификат од 8,5" х 11 " и користи 4 аголни ленти за да го задржи сертификатот на место.

Кон својствата

Производи во категоријата