Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
N/A чаша кафе, преносно шише со вода, термичка кригла од не'рѓосувачки челик, вакуумско патување ладно чај чај со шишиња со капаци

N/A чаша кафе, преносно шише со вода, термичка кригла од не'рѓосувачки челик, вакуумско патување ладно чај чај со шишиња со

DEN 720.00
 

Производот е достапен
Достапност

Име : Cup Size : 19 × 8,9см, 14 × 8,9cmcolor : Мултикомертеријал : 304 не'рѓосувачки челични пакувања вклучува : 1 * не'рѓосувачки Челична чаша. Дното на чашата има природна гумена анти-лизгачка мат, која е стабилна и безбедна и е ефикасна против лизгање. Изработено е од PP материјал и е опремена со силиконски прстен со храна. Дното на чашата има природна гумена анти-лизгачка мат, која е стабилна и безбедна и е ефикасна против лизгање. Внатре има филтер за чај од не'рѓосувачки челик, кој ефикасно ги одделува лисјата од чајот и го прави чајот поудобен. Има силно запечатување и нема истекување на вода.Телото на шишето усвојува висока технологија, без отпечатоци од прсти и има функција против лизгање на пот и пот. Има силно запечатување и нема истекување на вода. Купот уста е мазна и тркалезна, не ги повредува усните, а водата за пиење е поудобно. Внатре има филтер за чај од не'рѓосувачки челик, кој ефикасно ги одделува лисјата од чајот и го прави чајот поудобен. Устата на чашата е мазна и тркалезна, не ги повредува усните, а водата за пиење е поудобна. Постои филтер за чај од не'рѓосувачки челик внатре, што ефикасно ги одделува лисјата од чајот и го прави чајот поудобен.

Кон својствата

Производи во категоријата