Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
N Скала Дух Знак Зграда / Структура Налепници #36

N Скала Дух Знак Зграда / Структура Налепници 36

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Слајд Налепници. Овие налепници се отпечатени на бел носач така што ќе изгледаат одлично и се непроѕирни но, тие треба да се исечат до големина, така што ниту една бела боја не се покажува околу рабовите. Не многу одамна бизнисите и производите беа промовирани или прославени со реклами насликани на страните на зградите. Откако повторно ќе се постават рамно, тие се подготвени да се лизгаат од хартиената подлога и на вашиот предмет. Ставете ги вашите налепници во сад со топла вода. Бојата и квалитетот на овие налепници со хо скала е исклучителна.75 " лист преполн со шарени налепници за слајдови за вода за завршните допири на вашиот распоред. Оние што остануваат денес се многу избледени (што им го дава името На "Знаци На Духови"), но тие даваат еден поглед назад кон некои производи и бизниси од минатиот период. Тие ќе се виткаат, а потоа повторно ќе се исправат.

Кон својствата

Производи во категоријата