Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
На Машки Роџер Предност Патики

На Машки Роџер Предност Патики

DEN 2256.96
 

Производот е достапен
Достапност

Увезени. Гумен ѓон. Ткаенина : веганска кожа. Гумен ѓон. Контрастен мрежен панел, Развиен во соработка со Роџер Федерер, Изработен со глисер и амортизирање На Облак. Затворање со врвки. Дизајнирани во соработка со Роџер Федерер, Овие на патики се подготвени за се - тенис, долги трчања, кратки прошетки, го именувате.

Кон својствата

Производи во категоријата