Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
На Мојата Внука Те Сакам Засекогаш Јаспис Срце Нараквица, Прилагодливи Двојно Ликвидација Монистра Рака Плетенка Нараквици Внука Нараквица Од Баба

На Мојата Внука Те Сакам Засекогаш Јаспис Срце Нараквица, Прилагодливи Двојно Ликвидација Монистра Рака Плетенка Нараквици Внука

DEN 207.84
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа внука нараквица со овој камен може да донесе позитивен и среќен став и му дава на вашата внука мотивација да ги брка вашите соништа. На Мојата Внука Некогаш кога ќе завршат страниците од мојот живот, знам дека ќе бидеш едно од најубавите поглавја. Ништо и никој дури ни времето никогаш нема да го промени тоа.Баба и Внука врска што никогаш не може да се врати. Ве молиме проверете ја содржината на пакетот по добивањето на производот.Внука Нараквица Од Баба : оваа страсна боемска нараквица со скапоцени камења е рачно ткаена со сафирни сафири во форма на срце, камени мониста и јаже со плетенка. Ако барате уникатна идеја за подарок за да ја изненадите вашата ќерка, тогаш оваа нараквица е начин да се оди и беше совршена за секоја пригода за подарување подароци, одличен подарок за божиќ, ден на благодарноста, дипломирање, роденден и секојдневни денови на вашата внука. Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да се сврти кон нас, ние сме секогаш подготвени да ви помогнат. Баба Нараквица : нараквица со порака ја симболизира вашата посебна љубов кон внуката. Услуга по Продажбата : нашата крајна цел да им обезбедиме на нашите клиенти производи и услуги со најдобар квалитет.

Кон својствата

Производи во категоријата