Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Национален парк Yellowолстон, разгледница во Вајоминг

Национален парк Yellowолстон, разгледница во Вајоминг

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Во оваа оценка нема набори во картичката. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Национален парк Yellowолстон, В. Национален парк Yellowолстон, В. Поштенска користена година : Неискористено. Одделение 2. Одделение 3 - Одлична состојба со просечна состојба на разгледниците имаат повеќе агли и/или абење на работ од одделение 2. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум.

Кон својствата

Производи во категоријата