Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Надградба на безжична вода Флошер заби чистач за полнење преносен преносен орален наводнувач за загради за одвојување на резервоарот за вода од 240 мл за електрична

Надградба на безжична вода Флошер заби чистач за полнење преносен преносен орален наводнувач за загради за одвојување на резервоарот

DEN 591.84
 

Производот е достапен
Достапност

Најдобар придружник за патувања - секој пакет доаѓа со 4 совети на Флосер и USB кабел за полнење, за да можете да го земете вашиот Флоссер насекаде во светот и да одржувате заби и непцата. Производите вклучуваат : 1x наводнувач 1 или 4 x замена на главата 1x USB кабел за полнење. Надградете ја безжичната вода за заби чистач за чистење на заби, преносен преносен орален наводнувач за загради за одвојување на загради од 240 мл резервоар за вода за електрична четка за заби за деца 4-7 за девојчиња во вредност : 1 пар Ротирачка млазница, нема депозит на плакета. Користејќи висок притисок на вода и ротирачка млазница, ниту еден плакета не е на дофат. Покрај тоа, одвојниот дизајн исто така ви овозможува да го исклучите резервоарот за вода што ви помага да се потпрете поудобно и темелно.

Кон својствата

Производи во категоријата