Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Најдобри пупки пушат заедно девојче BFF железо на шиење на лепенка, извезена значка за амблем за лепенка за ранци, фармерки

Најдобри пупки пушат заедно девојче BFF железо на шиење на лепенка, извезена значка за амблем за лепенка за ранци, фармерки

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Чувајте го задниот дел од лепенката сув пред да го користите. Како еден вид додаток и декорација за поправка на облека, тој е погоден за loversубителите на DIY, може да се користи за јакни и кошули, фармерки, капи, чевли, училишни кеси, детска облека или само за колекција. Вниманието Одржувајте ја крпата сува и контролирајте ја температурата на загревањето кога печатете лепенка.

Кон својствата

Производи во категоријата