Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нафтено сликарство на Пимилагу Ван Гог, Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација

Нафтено сликарство на Пимилагу Ван Гог, Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Кристален кадифе, арктички кадифе, кожа од праска. Спецификации за Божиќни комплети VIPK Должина : 7,87 инчи (20 см) Ширина на манжетната : 4 инчи (10 см) заздравуваат до должина на пети : 5,5 инчи (14 см) Материјален кристален кадифе, арктички кадифе, кожа од праска. Материјал : Кристален кадифе, арктички кадифе, кожа од праска. Голема големина со големо отворање, доволно за бонбони од трска, украси, играчка за бебиња, чоколади, часовник, преклопување на паричникот, врски, картички за подароци, подароци, мали третмани и други изненадувања итн. Користете : Секоја Божиќна порибување има висина за лесен приказ. Должина : 17,71 инчи, ширина на манжетната : 8 инчи, заздравување до должина на пети : 12,20 инчи. Обидете се да го закачите на мантилот, на wallидот или каминот, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата