Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Наханко QSDBW Универзална големина на делители, индивидуални, црни/бели

Наханко QSDBW Универзална големина на делители, индивидуални, црни/бели

DEN 106.40
 

Производот е достапен
Достапност

Правоаголна форма на црна големина, втиснат за организирање на лавици за облека по големина. Овој делител на големина на универзален стил изработен од пластика, мери 2 ”w x 5” h и се вклопува во тркалезни, квадратни и правоаголни хангали. Произведено во САД. Правоаголна форма на црна големина, втиснат за организирање на лавици за облека по големина. Овој делител на големина на универзален стил изработен од пластика, мери 2 ”w x 5” h и се вклопува во тркалезни, квадратни и правоаголни хангали. Произведено во САД. Правоаголна форма на црна големина, втиснат за организирање на лавици за облека по големина. Овој делител на големина на универзален стил изработен од пластика, мери 2 ”w x 5” h и се вклопува во тркалезни, квадратни и правоаголни хангали. Продадени индивидуално, изберете своја количина. Опциите во боја за вбризгување на женски големини вклучуваат бело, злато или сребро. Изберете отпечаток на боја и количина на големини подолу.

Кон својствата

Производи во категоријата