Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака...

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Кутијата доаѓа со кадифена внатрешна обвивка и месинг брава за да ја задржи содржината гребнатини слоб�

Лесно Персонализирајте Со Свои Фотографии И Пораки Прави Совршен Подарок Или Семеен Спомен Приближно 8,

● 2 парчиња поставени Додатоци не се вклучени Овој елегантен организатор може да направи чуда за да ја и

(В) 2018 EXNOA ДОО / АВГУСТ / IA 8 видови во сите Големина на производот : 2,6 инчи (65 мм) (В) 2018 EXNOA ДОО / АВГУСТ / IA 8

Персонализирајте ја секоја мала кутија за накит со име, монограмирани иницијали или улога на свадбена з

Вклучува кутија за подароци СОВРШЕН За : Роденденски Подарок, Подарок За Денот на Благодарноста, Божиќе�

3 токи за чување ѓердани, нараквици итн Отстранлив вкрстен оддел за лесно отстранување за да складират�

23 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Надворешност : завршница со природе

●Едноставен и стилски дизајн : оваа кутија за складирање накит е едноставна и модерна, и е задолжителна

Големина : 26*18 Боја : боја на дрво Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 13 см.Боја : боја на �

Како што се цвеќиња, животни, фестивали, ентнички, уметност, аниме, итн Дизајн со повеќе оддели : внатрешн

Кожа МатеријалЛажна Имитација На Кожа И Легура На Цинк Големина2 3 / 4 Инчи (Ж) х 3 1 / 2 Инчи (Ш) Се одликува Со

Претставете Го Вашиот Накит во Оваа Прекрасна Кутија од Кожа Мазна кожа чувство со златни акценти...

Притиснете го копчето"" НАРАЧАЈ " сега! Благодарам!!! БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа �

●Висок Квалитет И висококвалитетен изглед на стп кожа, фланелна обвивка внатре, во близина на мазен пат

Направен е од лесонит, легура на цинк, пластика и железо, полн со кадифена обвивка Споделете го дарот на �

Карактеристики, пренослив, голем капацитет, лесен за чистење Ви благодариме за разбирањето.Погоден за п

За разлика од другите кутии со кадифени прстени направени за ситни прстени, нашата кутија за прстени е з

Простран Дизајн : изграден со ремени со ѓердан, панел за обетки и ремени за носење,прстенест ред, полујас

Оваа кутија има елегантен изглед и ретро дизајн, совршен за родендени, Божиќ, свадби, Денот на Вљубените,

Одличен избор за подароци за мама, девојка, сопруга, ќерка, пријатели ●Нова Надградба●оваа кутија за на

Може да го одржува вашиот накит чист и уреден и погодност за да го најдете.It е одличен избор за чување на

Кутијата е изработена од висококвалитетно гумено дрво со лак сјајна завршница 6" х 6 " (15см х 15см) украсена

[СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЖЕНИ] Ако барате значајна идеја за подарок [ ЗАЧУДУВАЧКИ ЗНАК НА ПОСВЕТЕНОСТ] : Нак�

Материјал : Легура на обоени метали, емајл, кристали Висина : со штанд3,8" (9,5 см), самото јајце2,8 "(7 см)...

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

18 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Тип : Магнетни врти балерина танцув�

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Кутијата ЗА Спомен НА ДЕЛТА УПСИЛОН е направена од дрво Имаш повеќе од едн�

, што може лесно да се складира, внатрешноста на горниот капак е огледало, кое е специјално дизајнирано з

Фина изработка, издржлива Исклучителен изглед Елегантен и класичен, карактеристичен Лесен и компактен,

Статуа на зајаче : Изработена од врвен материјал и фини процеси на производство, деликатна И практична К

ВИСОК КВАЛИТЕТ : овој капак за глава за голф е изработен од врвен материјал Од Неопренови, отпорен на абе

€Внимателен Дизајн Q панелот го поддржува горниот и долниот дел од оваа кутија, нема лесно да се притисн

?МАТЕРИЈАЛЛуксузна надворешност од синтетичка кожа (не вистинска кожа, туку врвна синтетичка стп кожа)+�

Легурата на цинк е метал отпорен на ' рѓа, сепак треба да се чува во сува и проветрена средина 2,48 х 1,65 х 1,65

Најчесто се користи како организатор На Накит, кутија За складирање Накит, држач За Ситници, Складирање

ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите наши подароци се поддржани од гаранцијата за враќање на парите на нашио�

Бренд име број на модел ивишион организаторите за шминка оптоваруваат 100 кг користете накит функција ек

Поделените послужавници ги чуваат обетките одвоени и отплеткани, лесно се гледаат сите ваши приврзоци �

Мулти модели за избор, печатење на врвот, стилски и едноставен дизајн, никогаш надвор од стил...

Иако е паметно решение за расипување на вашите ситници, оваа кутија за спомен е исто така одлична Кутиј�

Сертифициран : доаѓа со официјална картичка ЗА приказна ЗА НОВИЦА со која се потврдува квалитетот и авт�

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Убаво Изработено ова е подарок што сигурно ќе се цени во годините што доаѓаа�

вуд Увезени КОВЧЕГ СО БОГАТСТВО : овој прекрасен рачно изработен предмет е издлабен од дрво и издлабен з

Големина : послужавник за накит е изработен со висококвалитетен акрилик Одлично за прикажување накит н

Кутијата за накит со заштита од сунѓер, може да заштити обетки, прстени, ѓердани итн Кутијата за накит со

Има пластична влошка од 3 оддели со цврста спојка со шарки Кутија за таблети со мала големина за вашиот џ

#Совет : Може Да се појават некои грешки бидејќи методот на мерење е различен од екранот за осветлување #�

【?ОРГАНИЗАТОР на НАКИТ qнашата кутија за накит е 3,9"(L) x 3,9 "(W) x 1,97 " (H), која е целосно опремена со 6 прстенес�

18 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Тип : Магнетни врти балерина танцув�