Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Накит Со Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Ѓердан За Вкрстени Приврзоци, Секогаш Ќе Ве Сака, Роденденски Подарок За Сестра, На Ѓердан Од Мој

Накит Со Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Ѓердан За Вкрстени Приврзоци, Секогаш Ќе Ве Сака, Роденденски

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Вклучува кутија за подароци. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. надградба на махагони стил кутија на располагање. Ја прави најдобрата внимателен подарок за вашата ќерка За Божиќ, Свадба, Роденден, Денот На Мајката или "само затоа што" подарок. Е прилагодлив кабелски синџир кој совршено се прицврстува со затворач за јастог. Овој прекрасен ѓердан и значајна картичка за пораки сигурно ќе станат богатство на срцето на вашата ќерка. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Не можеш да ставиш цена на значајни подароци. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. ДЕТАЛИ за приврзок, синџир и сите компоненти направени со највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или ладен хируршки челик за сребрена завршница. Приврзокот е достапен во Финиш Од 14к Бело Злато или 18к Жолто Злато И вклучува кабелски синџир од 18 инчи со продолжување од 4 инчи и затворач од јастог.

Кон својствата

Производи во категоријата