Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Налепници за надворешни банки BonitzDM, 50 парчиња САД суспензија Авантуристички ТВ серии Пак | За шише со вода, srapbook, лаптоп, телефонски куќиште, налепница за возрасни д?

Налепници за надворешни банки BonitzDM, 50 парчиња САД суспензија Авантуристички ТВ серии Пак | За шише со вода, srapbook, лаптоп,

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

-Ако не е залепено правилно, можете да го раскинете и повторно да го залепите. Тие нема да остават лепак кога ќе се распаднат. 【Услуга по сала】 Задоволителна услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите налепници, ве молиме кажете ни и ние ќе ви помогнеме да ја решите вашата конфузија што е можно поскоро!. -Поставете ја налепницата цврсто на површината на предметот без да оставите празнини. Design Дизајн на повеќе стилови】 Налепници на надворешни банки може да се користат на облекувањето на разни артикли, на пример : скејтборд, компјутери, лаптоп, телефон, i Pad, тетратки, гитара, фрижидер, wallид, мебел. 【Високо квалитетни налепници за винил】 Водоотпорни налепници се изработени од висококвалитетни винилни материјали и лепак што не се означува.

Кон својствата

Производи во категоријата