Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нашуа, разгледница во Newу Хемпшир вистинска фотографија

Нашуа, разгледница во Newу Хемпшир вистинска фотографија

DEN 431.84
 

Производот е достапен
Достапност

Нашуа, вистинска фотографија. Одделение : 1. Можеби имаат пишување од пред и/или назад. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч или 9 см x 14 см. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Одделение 4 - Просечна состојба Овие разгледници имаат светло бразда или набори. Може да има и светло пожолтување од возраста.

Кон својствата

Производи во категоријата