Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Наутички приклучок за излез за патувања опфаќа 12 пакувања - капаци за приклучок за безбедност на бебиња - трајни и стабилни - Дете ги докажуваат вашите продажни мест

Наутички приклучок за излез за патувања опфаќа 12 пакувања - капаци за приклучок за безбедност на бебиња - трајни и стабилни

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Естетски пријатно - ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да го најде омилениот капак на штекерот. Иако тие не се доволно мали за да бидат опасност од гушење на вашето бебе, тие можат да бидат непријатност да лежат наоколу и тешко да се видат. Вклучува - 12 приклучоци за електрични приклучоци во САД / 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД. Заштита - Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика. Вклучува - 12 приклучоци за електрични приклучоци во САД / 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД. Има толку многу скриени опасности околу домот, но нашите заштитници на приклучоците ќе ви обезбедат мир на умот. Ние нудиме два сета, можете да купите според вашите потреби. Брз и лесен начин да ви помогнеме да го заштитите вашето семејство од несреќи и да спречите електрична енергија. Материјал : Хард изолациони пластична големина : 1,3 x 1,3 во / 3,3 x 3,3 см Функција : Чувајте ги вашите деца и миленичиња подалеку од опасност од моќност, вклопете ги вашите места, не оставајќи простор децата да го сфатат. пластика. Овој симпатичен излезен приклучок за приклучоци се тука за да ви понуди толку потребен мир, минимизирајќи ги шансите вашиот мал истражувач да ги достигне во електричните приклучоци на вашиот дом.

Кон својствата

Производи во категоријата