Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Navitech Црна Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен СО YIRSUR Паметен Часовник

Navitech Црна Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен СО YIRSUR Паметен Часовник

DEN 507.20
 

Производот е достапен
Достапност

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката. Двослојна облога во поставата и отпорна на вода. Водоотпорен Материјал. Мрежест џеб за помали додатоци. 12 месечна гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата