Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Најжедните Рака Вентилатор Преклопен Бамбус Коло Рејв Жеден Рака Вентилатор Зборови Изрази Изјава Замолчени Подароци Фестивал Партија Додатоци

Најжедните Рака Вентилатор Преклопен Бамбус Коло Рејв Жеден Рака Вентилатор Зборови Изрази Изјава Замолчени Подароци Фестивал

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Кога е изложен НА позадинско осветлување/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Ексклузивен Дизајн достапен само во продавниците На Фан-дом. Со брзо отворање на зглобот, вентилаторот ќе произведе звук со потпис. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Овој вентилатор ЗА ув рака е со мала тежина и користените материјали се издржливи за вентилација, чукање и кршење. Овој уникатен дизајн направен од нашиот тим ќе оживее под УВ светлина / Црна светлина како што е претставено на фотографиите. Ова е идеален подарок или додаток за забави, музички фестивали и вашите ноќи надвор. Сите уметнички дела направени во куќата и печатени со флуоресцентно мастило. *** Стандардна испорака 7-10 работни дена / Експресна испорака 3-5 работни дена *** НАРАЧКИ од САД ***. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Црно бамбусово ребро од 13 инчи со лесна полиестерска ткаенина, отпечатено со специјално флуоресцентно мастило што е реактивно под УВ светлина (клуб/партиски црни светла). Додека е додаток за ладење за топло и влажно време. Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат.5 " Отворени). Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24.

Кон својствата

Производи во категоријата