Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Негира Дизајни 16900-ctsqse Иветаolина Пернат Стрели Подножје Во Собата

Негира Дизајни 16900-ctsqse Иветаolина Пернат Стрели Подножје Во Собата

DEN 458.08
 

Производот е достапен
Достапност

Комплет од четири сјајни подлоги со висока густина со ист дизајн отпечатен на секоја од нив. Подлога за подлога направена од килибарно бамбусово дрво со рамно зрно со печатена внатрешна лента со вметнување што одговара на сликата. Обичај направен во САД. Со секое купување, нашите талентирани уметници заработуваат дел од приходите, овозможувајќи Негирање да ги поддржи уметничките заедници низ целиот свет. Кажете им збогум на прстените за вода на вашиот мебел и здраво на стилското решение : Сетот За Подлога "Негирај Дизајни". Достапно во комплет од четири, исто така можете да се одлучите за послужавникот за подметнување за сместување на комплетот или да одите по патеката а ла карт. Во секој случај, вашите очила ќе добијат забавен придружник за пиење.

Кон својствата

Производи во категоријата