Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЏНЕНЕРИ 500гр/17.6 МЛ Полнење Со Влакна, Премиум Полиестерски Влакна, Полнење Со Влакна Со Висока Еластичност Рециклирани Полиестерски Влакна За Плишани Животни, Полн

ЏНЕНЕРИ 500гр/17.6 МЛ Полнење Со Влакна, Премиум Полиестерски Влакна, Полнење Со Влакна Со Висока Еластичност Рециклирани Полиестерски

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Внимание : малата големина е погодна за различни мали кукли. 6 мл висококвалитетно полнење за перници е за мали кукли, и ако сакате да направите големи перници кадифни играчки, перници, перници за грб, САМОСТОЈНИ пломби, памучни јоргани, гнезда за миленичиња, можете да ја изберете вистинската количина. [Работи Одлично] : пената на перницата е одлична поддршка и цврстина за играчки и занаети, компактна и има поголем простор со влакна, одлична за рачно изработени кукли и играчки.

Кон својствата

Производи во категоријата