Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Неродеко Скара Алатки Камин Алатки Во Собата Со Оган Кука Лопата И Оган-Покер Камперски Оган Материјали Скара Алатка За Отворено Затворен Оџак Огниште Огниште Зат?

Неродеко Скара Алатки Камин Алатки Во Собата Со Оган Кука Лопата И Оган-Покер Камперски Оган Материјали Скара Алатка За Отворено

DEN 325.92
 

Производот е достапен
Достапност

1 Х Оган-покер. Лопата за јаглен е во добар дизајн, со фина изработка, ќе имате добро чувство на допир.90% Памук/10% Вискоза.- Изработен од висококвалитетен материјал, за долготрајна употреба. Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано; - Материјал : Железо; - Големина : 52,00Х13, 00Х3 ,00см(Лопата) - Големина : 50,00Х5, 00Х3, 00см (Оган Тонг) - Големина : 43, 00Х4, 00Х3 ,00см (Оган Кука) - Мала тежина и умерена големина, погодно за чување и носење наоколу.- Направете лесно да ја завршите работата, помогнете да заштедите време.

Кон својствата

Производи во категоријата