Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
НЕРЃОСУВАЧКИ Челик Гуа Ша Жад Ролери Ролери Гуа Ша Сет Метал Гуа Ша Комплет Алатка За Лице Челик Гуа Ша Жад Ролери Сет

НЕРЃОСУВАЧКИ Челик Гуа Ша Жад Ролери Ролери Гуа Ша Сет Метал Гуа Ша Комплет Алатка За Лице Челик Гуа Ша Жад Ролери Сет

DEN 175.84
 

Производот е достапен
Достапност

●Со Козметичка Кеса●овој Ролери од Нерѓосувачки Челик гуа ша комплет со Козметичка Кеса, кога ќе завршите со нивно користење, полесно е за носење и може да складира лосион и масло за гребење. ♕●Ролери Од жад Гуа Ша сет qua масажер за лице ролери за лице, очи, вратот ќе се излади, затегне, ќе се релаксира. ♕●Ролери Од жад-Може да се користи со вашиот омилен крем за лице може да помогне кремот да се апсорбира поефикасно.Немиот дизајн на ротирачкиот дел е супер мазен и нема да испушта звук за време на употребата. ♕●Алатка Од Нерѓосувачки Челик Гуа Ша Ша Овој нерѓосувачки челик гуа ша е изработен од висококвалитетен медицински нерѓосувачки челик, полиран во површина слична на огледало, што го намалува отпорот при стружење и избегнува штета на човечкото тело. Дизајнот на Наклонот е во согласност со ergономијата и лесно се сфаќа при употреба. ♕●Алатки за масажа на гуа ша за лице● : може да ја направи кожата помека и помазна, може ефикасно да го одложи стареењето. Може да ја зголеми локалната температура, да ги отвори порите, да ја забрза внатрешната екскреција, ефикасно да ја исчисти кожата и да ја направи кожата поздрава.

Кон својствата

Производи во категоријата