Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Nexmee велосипед Телефон монтирање - моторни мотоцикли монтажни [шок и цврсти] Универзален моторцикл велосипед, држач за телефон, компатибилен со iPhone 14 Pro Max 14 13 12 11 Samsung

Nexmee велосипед Телефон монтирање - моторни мотоцикли монтажни [шок и цврсти] Универзален моторцикл велосипед, држач за телефон,

DEN 207.84
 

Производот е достапен
Достапност

Ставете ја навртката за заклучување на топката за монтирање на клипот за велосипед (топката за монтирање мора да се соочи со страната со малата дупка). Отворете ја раката на стегачот и вметнете го телефонот, поставете ја безбедносното заклучување на заклучување. Екстремно цврст зафат - повеќе здрав и безбедност. Оваа монтирање на велосипедски телефон има четири брановидни гумени влошки, кои можат многу добро да апсорбираат вибрации, поминаа 3500 тестови, од 6 метри висока капка телефон, телефонот не е никаква штета. Супер лесен за инсталирање - нема вознемирувачки еластични ленти. Компатибилен со i Phone 14 14 Pro 14 плус 13 13 Pro Max 12 11 Galaxy S22 S21 Note20 и повеќе. Прикачете го клипот за држач за мобилни телефони со велосипед на лентата за велосипед и затегнете го копчето за прилагодување за да го обезбедите држачот. Стегачот на оваа монтажна монтажна монтажа не блокира звучници/микрофон или се меша со копчињата. Значи, кога ќе ја затегнете јаката за да ја задржите на место, тоа нема да ја скрши главата и може да го пронајдете вашиот совршен агол на возење. Продолжува живот на производот за 5 пати!. [Двојна заштита - Нема потреба да се отстрани густата кутија] Монтирањето на телефонот за велосипед има доволно простор за да биде компатибилен со поголемите телефони, дури и со дебели случаи. Продолжува живот на производот за 5 пати!. Двојна заштита - Нема потреба да се отстрани густиот случај. Оваа монтажна монтажна монтажа користи надграден систем на топка и јака, зголемувајќи го неговиот капацитет за носење на оптоварување.

Кон својствата

Производи во категоријата