Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нијагара 1 1/4 О.Д. 6 LOC Square End HSS End Mill 6 Flute USA направи 1,25 САД направени - MB7375AM2

Нијагара 1 1/4 О.Д. 6 LOC Square End HSS End Mill 6 Flute USA направи 1,25 САД направени - MB7375AM2

DEN 1470.40
 

Производот е достапен
Достапност

Вие ја купувате Mill Pictured Edend Mill. Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : 1 1/4 Center сечење? Ношанк Дијаметар : 1 1/4 L должина на сечење и целокупна должина : 6 "LOC8 1/2 OALMANFURBARER/ Бренд : Niagarathank Вие за вашиот бизнис! Локација : FR-5-2-J-1.

Кон својствата

Производи во категоријата