Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ние прифаќаме Visa MasterCard Discover Ae Amex Apple Pay Venmo Credit Cristic Card Logo Service Service Service Service Service Decals Anti-Fade налепници | 8,00 x 2,70 инчи | 203,20 x 68,58 мм

Ние прифаќаме Visa MasterCard Discover Ae Amex Apple Pay Venmo Credit Cristic Card Logo Service Service Service Service Service

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

[Гордо произведени во Соединетите држави] Овие решенија најчесто се користат во индустриски, комерцијални, јавни и приватни поставки. [Гордо произведени во Соединетите држави] Овие решенија најчесто се користат во индустриски, комерцијални, јавни и приватни поставки. (Може да се отстрани без остаток оставен зад себе.) 100% отпорен на временски услови, отпорни на солзи, отпорни на гребење. УВ-анти-печатење со врвен квалитет. Никогаш не избледувајте! (12+ годишна издржливост на отворено). УВ-анти-печатење со врвен квалитет. Никогаш не избледувајте! (12+ годишна издржливост на отворено). [Трајни] 100% отпорни на временски услови, отпорни на солзи, отпорни на гребење. Користете за надворешно или затворено. Користете за надворешно или затворено. [Големина] 8,00 "x 2,70" инч (203,20 x 68,58 mm).[УВ мат ламинат] Ултра анти-рефлексивно (одлична видливост под силна сончева светлина / центарот на вниманието). [Количина] пакет од 1 персонални компјутери. [Количина] пакет од 1 персонални компјутери. [Лесно нанесете] Силиконска обложена подлога за поддршка со дизајн на сечење на бакнеж, залепете на рамни или малку заоблени површини. Користете за надворешно или затворено.

Кон својствата

Производи во категоријата