Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Nikeенска женска спортска облека пука руно дуксе

Nikeенска женска спортска облека пука руно дуксе

DEN 659.20
 

Производот е достапен
Достапност

Руно. Повлечете го затворањето. Француската Тери ткаенина нуди лесна топлина и меко чувство. Худ со цртеж обезбедува покриеност кога го сакате. Pocketеб од кенгур торбичка од предната страна за удобно складирање. Мекото еластично врзување на манжетните на ракавот и полите нуди чиста завршница. Худи за обука на Nikeенски Nike ја доставува меката удобност на француската ткаенина Тери во класичен дизајн. Тоа е разноврсен слој идеален за салата, вежбање или за секојдневно носење.

Кон својствата

Производи во категоријата