Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нивеа Бар Сапун Страст Овошје &засилувач; Млечни Протеини

Нивеа Бар Сапун Страст Овошје &засилувач; Млечни Протеини

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Грижа Сапун. Со млечни Протеини и мирис на страст овошје. помогнете да ја негувате и навлажнете вашата кожа. САПУН за нега НА НИВЕА Со Страсно Овошје И Млечни Протеини има формула збогатена со млечни протеини што ја препушта вашата кожа со нежно чистење. Ги обвива вашите сетила во егзотичен мирис на страсно овошје што ја одржува вашата кожа деликатно парфимирана.

Кон својствата

Производи во категоријата