Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Норма Камали, женски долги ракави на рамо на рамото

Норма Камали, женски долги ракави на рамо на рамото

DEN 368.48
 

Производот е достапен
Достапност

96% модал, 4% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Модал. Долги ракави. Капка рамо. Тенок вклоп. Нашиот врв на рамо на рамо со долги ракави има разноврсно деколте ви помага да го персонализирате вашиот стил. Носете како исклучен врв на рамото или навлечен задниот врв или само малку од рамото за да создадете свој изглед.

Кон својствата

Производи во категоријата