Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Носено лежиште за замена на сериите NS-K без LED (5 парчиња

Носено лежиште за замена на сериите NS-K без LED (5 парчиња

DEN 945.60
 

Производот е достапен
Достапност

Висок квалитет, ниска цена. Вклучено : школка, ротор, три пролет на вентилот, лежиште. Секој има индивидуален пакет. Висок квалитет, ниска цена. Вклучено : школка, ротор, три пролет на вентилот, лежиште. Секој има индивидуален пакет. За PA-NA-MAX за замена на рачката со вкупно : 5 компјутери.

Кон својствата

Производи во категоријата