Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нова 1999-2007 Хонда ВТ 600 ВТ600 Сенка VLX OE Масло &засилувач; Филтер Сервис Комплет

Нова 1999-2007 Хонда ВТ 600 ВТ600 Сенка VLX OE Масло &засилувач; Филтер Сервис Комплет

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Се што ви треба за да ја завршите работата. Полесно отколку да одите во продавница. Вистински Хонда Делови. Директно Од Хонда. Не е евтин квалитетен резервен бренд. Оваа листа е За Сосема Нов Комплет За Услуги За Масло И Филтри За моделите на хонда СЕНКА VLX VT600 C/cd година 1999-2007. Комплетот ја вклучува потребната количина На Масло, Филтер за Масло и Мијалник за Одвод. Овие предмети се СИТЕ ОЕ Вистински Хонда Производи. Тие не се Резервни делови. Тие Се Сосема Нови ОЕ хонда. КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 QTS GN4 Honda 10w-30 Oil1 Honda Филтер За Масло1 Мијалник За Одвод На Приклучок .

Кон својствата

Производи во категоријата