Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нова LON0167 Електрична алатка DPST Двојна пол Моментен прекинувач за активирање AC 250V / 6A (Elektrowerkzeug DPST Zweipoliger Auslöseschalter AC 220V / 6A

Нова LON0167 Електрична алатка DPST Двојна пол Моментен прекинувач за активирање AC 250V / 6A (Elektrowerkzeug DPST Zweipoliger

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : Прекинувач за активирање; Модел бр. : FA2-6/2 D. Тип на акција : DPST, не, моментален контакт; рејтинг : 6 A, AC 250 V. Големина : 6 x 4,8 x 1,9cm / 2.4 "x 1,9" x 0,7 "(l*w*h); ​​материјал : пластика, метал. Боја : црна; тежина : 25g : schwarz; gewicht : 25g. Пакет : 1 X Прекинувач за активирање (пакет : 1 x Auslösshalter. Електрична алатка DPST двојна пол Моментен прекинувач за активирање AC 250 V/6athis прекинувачот е широко користен во електрични алатки за контролирање на електрична енергија. Во Germanelektrower Kzeug dpst Zweipoliger Auslösseschalter AC 220 V / 6 Aprodukt Name : Auslöseschalter; Modell Nummer : FA2-6 / 2 Daktion Styp : DPST, NO, моментален контакт; x 1,9 'x 0,7' (l * b * h); материјал : Kunststoff, Metallfarbe : Schwarz; Gewicht : 25gpaket : 1 x Auslösshalter.

Кон својствата

Производи во категоријата