Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нова LON0167 Фото-слика прикажана рамка за часовници со железо сигурна ефикасност 3-удари во форма на пеперутка, висина кука плоча 20 парчиња

Нова LON0167 Фото-слика прикажана рамка за часовници со железо сигурна ефикасност 3-удари во форма на пеперутка, висина кука

DEN 244.80
 

Производот е достапен
Достапност

Дебелина : 1мм (издржлив во употреба) / 0,04 "; тежина : 232g. Содржина на пакет : безгрешна 20pcs x кука за рамка за слика; Неистелна име на производот : Име на слика Неисчитувачка рамка. x 6mm застрашувачки / 1,7 "x 2" x 0.24 "(l*w*h). Главна боја : потрошен бронзен тон; Дијаметар на монтирање на дупката : квинтесенцијален 4,5мм / 0,18 ". Монт дупка совршена во растојание за изработка : 33 x уредно 33мм / 1.3" x 1.3 "(L*w). Совети : заради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, Постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Благодарам! Направено од метален материјал Умерена цена во бронзен тон, Изработка на пеперутка форма, дебелина од 1мм.

Кон својствата

Производи во категоријата