Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Нови 2 ПАРЧИЊА 3300uf 50v 50v3300uf 1837mm 18x37mm 105° Радијален Електролитски Кондензатор

Нови 2 ПАРЧИЊА 3300uf 50v 50v3300uf 1837mm 18x37mm 105° Радијален Електролитски Кондензатор

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

3300uf 50v. 105° Радијален Електролитски Кондензатор. Нови 2 ПАРЧИЊА 3300uf 50v 50v3300uf 18*37mm 18 X37mm 105° Радијален Електролитски Кондензатор Карактеристики : Количина : 2 парчиња Капацитивност : 3300uf Максимален Напон : 50v Физичка Големина(mm) : 18x37 Температура : -40 1 105 Толеранција : 20% Купувањето повеќе производи одеднаш ќе биде голем попуст,ве молиме контактирајте НИЕ ПОРАНО.

Кон својствата

Производи во категоријата