Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ново Мексико Сонце Зиа 1/2/4pcs Божиќни топки украси за Божиќно дрво разнишани висечки украси за домашна венчавка

Ново Мексико Сонце Зиа 1/2/4pcs Божиќни топки украси за Божиќно дрво разнишани висечки украси за домашна венчавка

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

【Божиќна топка】 Божиќниот украс на топката е изработен од висококвалитетен материјал што е докажан материјал од пластика и вклучува висечки прстен што може да се обеси директно од кутијата за да изберете од нашиот прекрасен широк избор на бои, или да измешаме и да одговараат на различни бои за најдобро одговара. Компјутер. 【Големина】 2,4 "-6cm : 【боја】 Златна/црвена : 【избор】 1pcs/2pcs/4pcs.

Кон својствата

Производи во категоријата