Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ножици За Коса Томиус 7 Инчни Ножици За Директно Сечење Вртливата Коса Сечење Ножици За Чешлање Миленичиња Стрижење НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 440С Ножици ЗА Чешлање

Ножици За Коса Томиус 7 Инчни Ножици За Директно Сечење Вртливата Коса Сечење Ножици За Чешлање Миленичиња Стрижење НЕРЃОСУВАЧКИ

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Со должина од 7 инчи, фризерските ножици за миленичиња се многу погодни за домашни миленици од сите големини.Име на производ : Сечење Коса Ножици За Чешлање Миленичиња Материјал : 9црхардост : 62хрцсиз : 7 инчиinаекстрирање На коса Ножици Список На пакети : 1 * Ножици : 1.Професионални висококвалитетни машинки за коса калени со прецизни сечила и рачно изострени рабови за лесни, па дури и фризури.

Кон својствата

Производи во категоријата