Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NTE Electronics WHS26-00-25 Поврземе Жица, Цврста, Тип 26 Мерач, 25 ' Должина, 300V, Црна

NTE Electronics WHS26-00-25 Поврземе Жица, Цврста, Тип 26 Мерач, 25 ' Должина, 300V, Црна

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Внатрешни жици на електрична и електронска опрема. Внатрешни жици на панели, метри, компјутери, деловни машини, апарати и контролни панели. Точка-до-точка жици каде ШТО Е потребно 300 V. Достапно во 26, 24, 22, 20, 18, & 16 АГ. Калај позлатени цврст бакар диригент. NTE Electronics WHS26-00-25 Поврземе Жица, Цврста, Тип 26 Мерач, Црна, 25 ' Должина, 300 V.

Кон својствата

Производи во категоријата